FTTH optični sprejemnik

  • ZHR1000SD FTTH optični sprejemnik visoke ravni

    ZHR1000SD FTTH optični sprejemnik visoke ravni

    ZHR1000SD FTTH optični sprejemnik je posebej zasnovan za CATV FTTH omrežje.
  • FTTH mikro optični sprejemnik ZHR10M3

    FTTH mikro optični sprejemnik ZHR10M3

    Značilnosti delovanja ◆ Visokokakovostna plastična lupina, zasnova skozi luknje na obeh straneh, z dobrim odvajanjem toplote.◆RF kanal s polnim nizkošumnim ojačevalnim vezjem GaAs.Digitalni signal zadošča za sprejem -15dBm, analogni signal pa za sprejem -10dBm.◆ Z optično vhodno funkcijo AGC. ◆ GaAs ojačevalna cev za zaščito pred visokofrekvenčnimi prenapetostmi.◆Zasnova nizke porabe energije, visokoučinkovit stikalni napajalnik zagotavlja visoko zanesljivost in visoko stabilnost napajanja.Skupna moč ...
  • FTTH mikro optični sprejemnik ZHR13MC

    FTTH mikro optični sprejemnik ZHR13MC

    1.Lastnosti ● Ultra-nizka optična moč sprejema.●Kovinsko ohišje za hladno žigosanje.● Napaja se z napajalnikom Set-Top Box prek vrat USB.●RF signal je priključen na vhodna vrata tipa F na sprejemniku Set-top-Box s priključkom tipa F, nato pa je nameščen na vhodna vrata na sprejemniku Set-top-Box.● Priključek tipa F je metrični ali imperialni (izbirno).● Smer ZHR13MC je lahko vrtenje za 360 stopinj, zelo prilagodljiv prostor za namestitev.●Optični adapter je FC/APC ali SC/APC (izbirno).●Po vaših...
  • FTTH optični sprejemnik (vgrajen filter)

    FTTH optični sprejemnik (vgrajen filter)

    Notranje optično vozlišče serije ZHR28 je visokozmogljiv in visoko zanesljiv optični sprejemnik.Sprejeti so optični detektorji širokega dinamičnega razpona, ki izvajajo funkcijo samodejnega nadzora (AGC) RF izhodne ravni vhodnih signalov optične moči v širokem dinamičnem razponu kot -8dBm~+2dBm v vezju.Lastnosti 1. Pasovna širina delovanja je 87~1000MHz.2. Enosmerni nizkošumni izhod RF signala, je ekonomičen in praktičen.3.Ima indikatorje za napajanje in optično moč.4. Optični nadzor samodejnega ojačanja ...
  • FTTH mikro optični sprejemnik ZHR100L

    FTTH mikro optični sprejemnik ZHR100L

    1. Pregled Mini optično vozlišče ZHR100L je visoko zmogljivo, dobro zanesljivo, ima nizko porabo energije, majhno prostornino in je dobro za omrežje Fiber To The Node/Fiber To Home (FTTH).2. Lastnosti 1) 1310 nm in 1550 nm izbirno delovno okno 2) Frekvenca 40MHz -1002MHz 3) Ojačevalnik iz galijevega arzenida, ki se uporablja z dobrim indeksom zmogljivosti.4) Obstaja metrični sistem (ali angleški sistem) radiofrekvenčna izhodna vrata in DC12V~15V neodvisna vrata za napajanje z enosmernim tokom.5) Majhna tlačno ulita aluminijasta c...
  • Vgrajen optični sprejemnik FTTH WDM ZHR860MD

    Vgrajen optični sprejemnik FTTH WDM ZHR860MD

    Pregled ZHR860MD je visoko zmogljiv in visoko zanesljiv optični sprejemnik.Sprejeti so optični detektorji širokega dinamičnega razpona, ki uresničujejo funkcijo samodejnega nadzora (AGC) RF izhodne ravni vhodnih signalov optične moči v širokem dinamičnem razponu kot -10~-3dBm v vezju.Značilnosti Pasovna širina delovanja je 47~1000MHz.Enosmerni nizkošumni izhod RF signala, je ekonomičen in praktičen.Ima indikatorje za napajanje in optično moč.Funkcija optičnega samodejnega nadzora ojačanja (AGC).Z PO...
  • Mikro optični sprejemnik ZHR860MF

    Mikro optični sprejemnik ZHR860MF

    Aplikacija Fiber to the home (FTTH) omrežje.Funkcija Uporaba za optično-domače omrežje.Trdno ohišje iz tlačno litega aluminija.Vhodni konektor SC/APC in RF izhod z F ženskim konektorjem.Z 2-stopenjskim LED indikatorjem vhodne moči.Razpon vhodne moči -10~+3dBm Izhodna raven 75~80dBuV.Vgrajena funkcija AGC.Nizkošumni ojačevalnik izdelan v tehnologiji push-pull.Zelo nizka poraba energije <2,0 W.Parametri Performance Unit Index Optični parameter Valovna dolžina delovanja nm 1550 Vhodna moč dBm ...
  • ZHR1000M FTTH sprejemnik z optičnimi vlakni

    ZHR1000M FTTH sprejemnik z optičnimi vlakni

    Mini optično vozlišče Outline ZHR1000M ima visoko zmogljivost, dobro zanesljivost, nizko porabo energije, majhno prostornino in dobro za omrežje Fiber To The Node/Fiber To Home (FTTH).Lastnosti •Frekvenca 40MHz -1002MHz.• Uporabljen ojačevalnik iz galijevega arzenida z dobrim indeksom zmogljivosti.• Na voljo so radiofrekvenčna izhodna vrata metričnega sistema (ali angleškega sistema) in neodvisna vrata za napajanje z enosmernim tokom 12V~15V.• Majhno ohišje iz tlačne litine iz aluminija, lepo oblikovano, primerno za domačo uporabo.• Uporabite SC/...
  • FTTH WDM sprejemnik z optičnimi vlakni

    FTTH WDM sprejemnik z optičnimi vlakni

    Parametri Optična značilnost CATV Delovna valovna dolžina nm 1260~1620 1540~1563 Valovna dolžina prehoda nm 1310 in 1490 Izolacija kanala dB ≥40 1550nm&1490nm Odgovornost A/W ≥0,85 1310nm Sprejemna moč dBm ≥0,9 1 550nm&1490nm +2~-10 Analogna TV (CNR>45dB) Optična povratna izguba dB +2~-20 Digital TV(MER>29dB) ≥55 Optični priključek SC/APC LC/APC RF Funkcija Delovna pasovna širina MHz 47-1002 ...
  • ZHR1000MF FTTH sprejemnik z optičnimi vlakni

    ZHR1000MF FTTH sprejemnik z optičnimi vlakni

    Mini optično vozlišče Outline ZHR1000MF ima visoko zmogljivost, dobro zanesljivost, nizko porabo energije, majhno prostornino in dobro za omrežje Fiber To The Node/Fiber To Home (FTTH).Značilnosti • S pasovnim filtrom in prepustom samo 1550 nm.•Frekvenca 40MHz -1002MHz.• Uporabljen ojačevalnik iz galijevega arzenida z dobrim indeksom zmogljivosti.• Na voljo so radiofrekvenčna izhodna vrata metričnega sistema (ali angleškega sistema) in neodvisna vrata za napajanje z enosmernim tokom 12V~15V.• Majhno ohišje iz tlačne litine iz aluminija, čudovito...
  • ZHR1000P FTTH optični sprejemnik

    ZHR1000P FTTH optični sprejemnik

    Optični sprejemnik FTTH serije ZHR1000P ima visoko zmogljivost, nižjo optično moč sprejemnika in nižje stroške za CATV operaterje, ki zagotavljajo visoko kakovost in odlično omrežno rešitev FTTH.ZHR1000PD posebej zasnovan za uporabo FTTP/FTTH.Visoka zmogljivost, nizka optična moč sprejemnika in nižji stroški so rešitev FTTH najboljša izbira za MSO.WDM integriran za 1550nm video signal in 1490nm /1310nm podatkovni signal v enem vlaknu.Odsev 1490nm/1310nm za priklop ONT naprave.So zelo primerni...
  • FTTH mini optični sprejemnik z WDM

    FTTH mini optični sprejemnik z WDM

    Opis ZHR1000PD je mini notranji optični sprejemnik, vgrajen v WDM, zasnovan za aplikacije prenosa FTTP/FTTH.Zagotavlja odlične odzive na frekvenco in popačenje z nizkim šumom, visokim RF izhodom in nizko porabo energije.Je enosmerni optični fiber-pig tailed in je na voljo z različnimi možnostmi priključka.Vmesnik Št. Opis vmesnika 1 RF OUT RF OUT1 F konektor 2 RF OUT2 neobvezno 3 PWR napajalni vmesnik 4 PON 1490/1310mn podatkovni vmesnik SC/PC...
12Naprej >>> Stran 1 / 2