EPON OLT

  • EPON OLT ZC1600 nosilne škatle

    EPON OLT ZC1600 nosilne škatle

    Uvod 1. Škatlasta oprema EPON OLT nosilnega razreda 2. Primerna za dostop majhnega obsega, prilagodljiva za namestitev 3. 16 vrat PON 4. Zaščita optične povezave PON, redundantni napajalni moduli Značilnosti 1. Standard: skladen z IEEE802.3- 2008 Standard.2. Kapaciteta: 16 priključkov PON.3. Več vrat: zagotovite vrata GE (električna in optična) in optična vrata 10GE na strani omrežja.4. Visoka zanesljivost: zaščita pred redundanco napajalnih modulov, redundanca modulov ventilatorjev, zaščita optične povezave PON ...
  • Zunanji EPON OLT ZC6000

    Zunanji EPON OLT ZC6000

    Uvod 1. Zunanja oprema EPON OLT operaterskega razreda 2. Izbirni 1550nm EDFA vtični modul 3. 8 vrat PON 4. Industrijska zasnova, popolnoma zaprto tlačno lito aluminijasto ohišje 5. Redundantni napajalni moduli Značilnosti 1. Standard: skladen z IEEE802.3- 2008 Standard.2. Storitveni vmesnik: omrežna stran: 2 električna vrata GE in 2 optična vrata 10GE, uporabniška stran: 8 vrat GEPON.3. Funkcija EDFA: zagotavlja priključne module CATV EDFA in izhodno optično moč je mogoče prilagoditi.4. Visoka zanesljivost ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Uvod 1. Oprema PON OLT v omarici z visoko gostoto nosilca 2. Enotna platforma 1G-EPON, 10G-EPON in GPON 3. 10 rež PON, 160 1G-EPON ali 80 vrat 10G-EPON ali 160 vrat GPON 4 Zaščita optične povezave PON, zaščita redundance glavnih nadzornih plošč, zaščita redundance napajalnih modulov.Značilnosti 1. Standard: EPON izpolnjuje standard IEEE802.3-2008, GPON izpolnjuje standard ITU-T G.984.2. Velika zmogljivost: 160 vrat 1G-EPON ali 80 vrat 10G-EPON ali 160 vrat GPON.3. Več vrat: GE Comb...
  • ZJ5610-EL serija EPON OLT

    ZJ5610-EL serija EPON OLT

    ZJ5610-EL je visoko integracijska in srednje zmogljiva kaseta EPON OLT, zasnovana za dostop operaterjev in podjetniška kampusna omrežja.Sledi tehničnim standardom IEEE802.3 ah in izpolnjuje zahteve za opremo EPON OLT iz tehničnih zahtev YD/T 1945-2006 za dostopovno omrežje——na osnovi ethernetnega pasivnega optičnega omrežja (EPON) in tehničnih zahtev kitajskega telekomunikacijskega EPON 3.0.Serija ZJ5610-EL ima odlično odprtost, veliko zmogljivost, visoko zanesljivost, popolno programsko funkcijo, e...