Modul WDM

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Modul za pasivno optično omrežje Wavelength Division Multiplex je zasnovan za aplikacije GPON / XGPON / NGPON2. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje na kanalu 1310nm / 1490nm / 1550nm. Značilnosti ● Izguba pri nizkem vstavljanju ● Visoka izolacija ● Izguba, odvisna od nizke polarizacije ● Kompaktna zasnova ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Široka delovna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ ● Skladno s Telcordia GR-1209-CORE ● Skladno s Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije CWDM sistem PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Te komponente FWDM uporabljajo zrelo tehnologijo tankoplastnega interferenčnega filtra za ločevanje ali kombiniranje določenih optičnih signalov. S široko pasovno širino, nizko izgubo pri vstavljanju, visoko izolacijo in izgubo, odvisno od nizke temperature, so idealni za uporabo v optičnih ojačevalnikih, CATV in FTTH. Značilnosti ● Široka pasovna širina ● Nizka izguba pri vstavljanju ● Visoka izolacija kanala ● Izjemna zanesljivost in stabilnost Aplikacije l Optični ojačevalniki l CATV Specifikacije Element Parametri enote Opombe Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Komponenta

    Značilnosti ● Široka pasovna širina ● Nizka izguba pri vstavljanju ● Visoka izolacija kanala ● Izjemna zanesljivost in stabilnost Aplikacije ● Optični ojačevalniki ● Specifikacije CATV Postavka Enota Parametri Pass Port (CP) Srednja valovna dolžina lp nm 1310 & 1490 Območje valovne dolžine nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Izguba vstavka dB ≤ 0,80 Ravnost dB ≤0,30 Izolacija @ λR dB ≥30 Odsevna vrata (CR) Centralna valovna dolžina lR nm 1550 Območje valovne dolžine nm 1535 ~ 1620 Vstavljanje Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM modul Mux Demux DWDM

    Multiplex modul z gosto valovno dolžino je zasnovan za omrežne aplikacije DWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje na 200G razmiku med valovnimi dolžinami ITU Grid CWDM od 1520nm do 1620nm. Značilnosti ● Nizka izguba vstavljanja ● Visoka izolacija ● Odvisna izguba zaradi polarizacije ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Skladnost s Telcordia GR-1209-CORE ● Skladnost s Telcordia GR-1221-CORE ● Združljivost z RoHS-6 Aplikacije DWDM sistem PON omrežja CATV Povezave Specifikacija .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODUL MUX DEMUX za bazno postajo

    Multiplex modul z gosto valovno dolžino je zasnovan za omrežne aplikacije DWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje pri valovnih dolžinah ITU Grid CWDM valovnih dolžin od 1520 nm do 1620 nm pri razmiku med kanali 150G. Značilnosti ● Nizka izguba vstavljanja ● Visoka izolacija ● Izguba, odvisna od nizke polarizacije ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Skladno z Telcordia GR-1209-CORE ● Aplikacije, združljive s Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije DWDM sistem PON omrežja CATV Povezave Specifikacija Parameter Enota S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM modul MUX DEMUX LGX CASE

    Multiplex modul z gosto valovno dolžino je zasnovan za omrežne aplikacije DWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje pri valovnih dolžinah ITU Grid CWDM valovnih dolžin od 1520 nm do 1620 nm pri razmiku med kanali 100G. Značilnosti ● Nizka izguba vstavljanja ● Visoka izolacija ● Izguba, odvisna od nizke polarizacije ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Skladno z Telcordia GR-1209-CORE ● Aplikacije, združljive s Telcordia GR-1221-CORE Aplikacije DWDM sistem PON omrežja CATV Povezave Specifikacija Parameter Enota S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Visokokakovostni CWDM Multiplexer s 1470-1610nm za bazno postajo

    Multiplex modul z grobo valovno dolžino je zasnovan za 5G bazne postaje in omrežne aplikacije z več valovnimi dolžinami CWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje na 20nm razmiku med valovnimi dolžinami ITU Grid CWDM od 1270nm do 1610nm. Značilnosti ● Nizka izguba vstavka ● Visoka izolacija ● Odvisna izguba zaradi polarizacije ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Široka delovna valovna dolžina: od 1260nm do 1620nm ● Široka delovna temperatura: od -5-do 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM s škatlo LGX

    Multiplex modul z grobo valovno dolžino je zasnovan za 5G bazne postaje in omrežne aplikacije z več valovnimi dolžinami CWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje na 20nm razmiku med valovnimi dolžinami ITU Grid CWDM od 1270nm do 1610nm. Značilnosti ● Nizka izguba vstavka ● Visoka izolacija ● Izguba, odvisna od nizke polarizacije ● Visoka zanesljivost in visoka stabilnost ● Skladno z Telcordia GR-1209-CORE ● Skladno s Telcordia GR-1221-CORE Specifikacija Parameter Unit Specificatio ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    Modul 8CH CWDM Mux in Demux

    Multiplex modul z grobo valovno dolžino je zasnovan za 5G bazne postaje in omrežne aplikacije z več valovnimi dolžinami CWDM. Temelji na tehnologiji tankoplastnega filtra (TFF) in deluje na 20nm razmiku med valovnimi dolžinami ITU Grid CWDM od 1270nm do 1610nm. Značilnosti Nizka izguba vstavljanja Visoka izolacija Nizka polarizacija Odvisna izguba Široka delovna valovna dolžina: od 1260nm do 1620nm Široka delovna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ Visoka zanesljivost in visoka stabilnost Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Enosmerni dvosmerni optični cirkulator

    Cirkulator realizira nepovratni optični prenos, ki usmerja povratni prenos svetlobe, ločuje ga od neposrednega prenosa svetlobe v vesolju in oddaja iz drugega vrata. Uporablja se lahko z modulom WDM MUX in modulom DEMUX za izvedbo enosmernega dvosmernega prenosa in prihranek virov vlaken. Značilnosti ● Izguba pri nizki vstavitvi ● Izguba, odvisna od nizke polarizacije ● Široka delovna temperatura: od -5 ℃ do 75 ℃ ● Visoka zanesljivost in stabilnost ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    Modul CCWDM Mux Demux

    Kompaktni multipleks z grobo valovno dolžino je zasnovan za omrežne aplikacije z več valovnimi dolžinami in modul osnovne enote 5G. Naš CCWDM, izdelan na osnovi tehnologije prostega prostora, deluje na valovnih dolžinah ITU Grid CWDM z 20nm razmikom kanalov od 1270nm do 1610nm. Značilnosti ● Nizka izguba vstavljanja ● Visoka izolacija ● Nizka PDL ● Kompaktna zasnova ● Dobra enotnost med kanali ● Široka delovna valovna dolžina: od 1260nm do 1620nm ● Visoka zanesljivost in stabilnost ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...