Enonamenski optični kabel

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST enojni povezovalni kabel

    Ta enojni povezovalni kabel ST je eden od priključkov serije MT. Objemke serije uporabljajo dve vodilni luknji s premerom na končni strani obroča in vodilni zatič za natančno povezavo. Poleg tega ga je mogoče obdelati za izdelavo različnih oblik skakalcev. Kompaktna oblika konektorja omogoča, da ima mostiček veliko število jeder in majhnost. Po drugi strani pa je ta enonamenski povezovalni kabel ST lahko široko uporabljen v okoljih z integrirano optično linijo z visoko gostoto ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Enodimenzionalni kabel za večmodalni optični kabel

    Ta enojni večmodalni optični kabel je posebej zasnovan za izdelavo povezovalnih kablov od naprave do optične kabelske povezave. Ta debelejša zaščitna plast se običajno uporablja za povezavo med optičnim oddajnikom in priključno omarico. V primerjavi z navadnimi kabli na trgu je naš enojni večmodalni povezovalni kabel opremljen s prednostjo dobre ponovljivosti, dobre zmogljivosti med vtiči in dobre temperaturne stabilnosti. Po drugi strani pa tudi rea ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC do SC enojni povezovalni kabel

    Ta enosmerni povezovalni kabel od SC do SC ima dve vodilni luknji s premerom na končni strani obroča in vodilni zatič za natančno povezavo. Namestitev je zelo enostavna in ni potrebe po vzdrževanju. Poleg tega ga je mogoče obdelati za izdelavo različnih oblik MPO mostičkov. Opremljen z naprednim postopkom, lahko naš enosmerni povezovalni kabel od SC do SC v postopkih ožičenja široko uporabljamo v okoljih z integrirano optično vlakno z visoko gostoto, kar zagotavlja hitro delovanje. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC do LC enojni povezovalni kabel

    Ta enosmerni povezovalni kabel od SC do LC je povezan z optičnim prenosnim sistemom, ki preko optične sklopke uresničuje funkcijo komunikacije, v formatu kodiranja signala pa ni ničesar. V primerjavi z običajnim kablom na trgu ima naš enosmerni povezovalni kabel od SC do LC prednosti zagotavljanja prenosa podatkov z zelo majhno zakasnitvijo in podpore za izjemno široko napajalno napetost. Opremljen z odlično zaščito moči in samodejnim preklapljanjem, podpira ultra ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Priključni kabel MTRJ na MTRJ

    Ta povezovalni kabel MTRJ na MTRJ je opremljen z zaščitno strukturo, ki uresničuje funkcijo preprečevanja poškodb okolja na optičnih vlaknih, kot so voda, požar, električni udar itd. Središče je stekleno jedro, ki prenaša svetlobo. V večmodalnem vlaknu ima jedro premer, ki je približno enak debelini človeškega las. Enomodno vlakneno jedro ima premer. Zunanjost jedra obdaja steklena ovojnica z nižjim indeksom ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC do LC Single Mode Fibre Patch kabel

    Ta enonamenski povezovalni kabel LC do LC je lahko idealen objekt za povezavo okvirja za distribucijo optičnih vlaken in optične vtičnice z informacijami na stikalo, povezavo med stikali, povezavo med stikalom in računalnikom ter povezavo med vtičnico za optične informacije in računalnik. Opremljen z visoko zmogljivim, se lahko enodimenzionalni fiksni kabel od LC do LC uporabi za podsistem upravljanja. Zaradi ustrezne velikosti in majhne teže ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC enojni optični kabel

    Ta enonamenski povezovalni kabel LC je še posebej primeren za okolja z veliko gostoto. V primerjavi z navadnimi kabli na trgu je ta kabel opremljen z izjemno majhnim konektorjem, ki prihrani več prostora v primerjavi z običajnim kabelskim mostičkom, ne da bi vplival na vleko. Miniaturni zadnji pokrov priključka je krajši od običajnega zadnjega plašča priključka LC, kar prihrani več prostora za upravljanje omar. Zaradi visoke zmogljivosti ima naš LC enojni povezovalni kabel krajši ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC enojni povezovalni kabel

    · Izpolnjuje EIA / TIA 604-2 s keramično objemko za kabelska omrežja visoke hitrosti. · Natisnjen kabel pomaga razjasniti in prepoznati različne kable. · Cirkonijeve keramične obročke Optimum IL in RL. · Kabel, ki je neobčutljiv na upogib, kaže izjemno zmogljivost na odpornost. · Kartonski paket K = K zagotavlja maksimalno zaščito vaših izdelkov. Specifikacija Konektor FC do FC jakna OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μm jakna Barva rumena Poliranje APC do materiala APC jakne PVC (OFNR), OFN ...