Modul oddajnika SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + optični oddajniki OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802,3ae in lahko podpirajo hitrost prenosa podatkov od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitalna diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v SFP + MSA . Značilnosti 1. Serijski optični vmesnik 10Gb / s, skladen s standardom 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Električni vmesnik, skladen s specifikacijami SFF-8431, za izboljšani 8,5 in 10-gigabitni vtični modul majhne oblike “SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + optični oddajniki OPSP311X3CDL10

    Optični oddajniki OPSP311X3CDL10 so zasnovani za serijske optične vmesnike s hitrostjo 10 Gb / s za podatkovno komunikacijo z enojnim modem (SMF). Oddajnik lahko podpira 9.953– 11.1Gb / s. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom. Značilnosti 1. Vroč vtič 2. Serijski optični vmesnik 10 Gb / s 3. Razdalja do 10 km 4. Skladno s SFP + MSA 5. SFP MSA paket z duplex LC priključkom 6. Digitalna diagnostična Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s priključljiv SFP oddajnik s kratko valovno dolžino OPSP851X3CDLM

    Optični oddajniki OPSP311X3CDL10 so zasnovani za serijske optične vmesnike s hitrostjo 10 Gb / s za podatkovno komunikacijo z enojnim modem (SMF). Oddajnik lahko podpira 9.953– 11.1Gb / s. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom. Značilnosti ● Vroč vtič ● Serijski optični vmesnik 10Gb / s ● Razdalja do 10 km ● Skladno s SFP + MSA ● SFP MSA paket z dupleksnim LC priključkom ● Digitalni diagnostični monitor ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + optični oddajniki OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae in lahko podpirajo hitrost prenosa podatkov od 1,25 Gb / s do 11,1 Gb / s. Digitalna diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v SFP + MSA . Značilnosti ● 10Gb / s serijski optični vmesnik, skladen s standardom 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Električni vmesnik, skladen s specifikacijami SFF-8431, za izboljšane 8,5 in 10 Gigabitne vtičljive module z majhno obliko »SFP +« ● 2-žična ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s optični oddajniki SFP + BIDI OPSB321X3CDL10

    Optični oddajniki OPSPB321X3CDL10 so zasnovani za serijske optične vmesnike s hitrostjo 10 Gb / s za podatkovno komunikacijo z enojnim modem (SMF). Oddajnik lahko podpira 9.953– 11.1Gb / s. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom. Značilnosti ● Vroč vtič ● 10Gb / s serijski optični vmesnik ● Razdalja do 80 km ● Skladno s SFP MSA ● SFP MSA paket z duplex LC priključkom ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s optični oddajniki SFP + Bidi OPSPB231X3CDL10

    Optični oddajniki OPSPB321X3CDL10 so zasnovani za serijske optične vmesnike s hitrostjo 10 Gb / s za podatkovno komunikacijo z enojnim modem (SMF). Oddajnik lahko podpira 9.953– 11.1Gb / s. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom. Značilnosti ● Vroč vtič ● 10Gb / s serijski optični vmesnik ● Razdalja do 80 km ● Skladno s SFP MSA ● SFP MSA paket z duplex LC priključkom ● Digital Diagnostic Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm večstopenjski optični oddajniki XFP OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW na 802.3ae in 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. Digitalna diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Značilnosti ● Vroč vtič ● Podpira hitrost prenosa od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm večstopenjski optični oddajniki XFP OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae in 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Funkcije ● Vroč vtič ● Podpira hitrost prenosa od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Spodaj ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm večstopenjski optični oddajniki XFP OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW na 802.3ae in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. Digitalna diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP. MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Funkcije ● Vroč vtič ● Podpira bitne hitrosti od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Pod porabo energije manj kot 2,5 W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm večstopenjski optični oddajniki XFP OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW na 802.3ae in 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Značilnosti ● Vroče vtič ● Podpira hitrost od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Bodite ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi večstopenjski optični oddajniki XFP OPXPB321X3CDL10

    Oddajniki OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae in 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. Digitalna diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Funkcije ● Vroč vtič ● Podpira hitrost prenosa od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Spodaj ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi večstopenjski optični oddajniki XFP OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI oddajniki so zasnovani za 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW na 802.3ae in 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 in lahko podpira hitrost prenosa podatkov od 9.953Gb / s do 11.1Gb / s. diagnostika je na voljo prek vmesnika I2C, kot je določeno v XFP MSA. Zasnove oddajnikov so optimizirane za visoko zmogljivost in stroškovno učinkovite, tako da strankam nudijo najboljše rešitve za datacom in telekomunikacijske aplikacije. Funkcije ● Vroč vtič ● Podpira hitrost prenosa od 9,95 Gb / s do 11,1 Gb / s ● Spodaj ...