Satelitski optični sprejemnik

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV in satelitski optični sprejemnik

    Značilnosti 1. Z visoko občutljivim optičnim detektorjem. 2. Je utelešenje visoke tehnologije v izdelkih za satelitsko optično vlakno CATV in L-pasu 3. Lahko ga sprejmemo v optičnem vlaknu s satelitskim in digitalnim in analognim signalom CAT ~ 2600MHz. 4. Enostavna namestitev; Uporabniku je priročno namestiti. 5. Vhodna moč od + 0 ~ -13dBm. 6. Ima dobro sposobnost odpornosti proti elektromagnetnim motnjam. 7. Visoka zmogljivost, a nizka cena. Diagram Parametri Optično delovanje ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV in satelitski optični sprejemnik WDM

    Značilnosti 1. Z visoko občutljivim optičnim detektorjem. 2. Je utelešenje visoke tehnologije v izdelkih za satelitsko optično vlakno CATV in L-pasov 3. Lahko ga sprejmemo v optičnem vlaknu s satelitskim in digitalnim in analognim signalom 47 ~ 2600 MHz. 4. Enostavna namestitev; Uporabniku je priročno namestiti. 5. Vhodna moč od + 0 ~ -13dBm. 6. Ima dobro sposobnost odpornosti proti elektromagnetnim motnjam. 7. Visoka zmogljivost, a nizka cena. Diagram Parametri Optični delovni ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satelitski optični sprejemnik ZSR2600M

    Značilnosti (1) Kot ključno komponento sprejme optični detektor z visoko občutljivostjo, občutljivost prejema -8dBm (2) Ohišje iz aluminija, nameščeno na steno. (3) Združljiv s tehnologijo FTTx PON (4) Dobro odvajanje toplote (5) Za omrežja HFC z več uporabniki (6) Združljiv s tehnologijo FTTx PON Tehnični parameter Kazalo postavk Opomba Min Typ Max Optične značilnosti Delovna valovna dolžina nm 1200 1600 Odgovornost A / W ≥0,9 Sprejem optičnega obsega dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    Vgrajen WDM satelitski optični sprejemnik ZSR2600MD L

    Povzetek izdelka Satelitski optični sprejemnik ZSR2600MD L je predstavljeni izdelek, ki smo ga posebej zasnovali za FTTH / WDM Fiber za strukturo domačega omrežja. Z majhno lupino, kompaktno in razumno strukturo notranjega vezja ter odličnimi kazalniki učinkovitosti. Je prva izbira za stanovanjsko območje in domače optično omrežje. Vgrajena CWDM, RFTV delovna valovna dolžina je 1550nm. Prehodite valovno dolžino 1310 / 1490nm. Lahko ga povežete z EPON, GPON in ONU. Značilnosti učinkovitosti ■ Za ...