SAT-IF CATV prenos

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV in satelitski optični sprejemnik

    Značilnosti 1. Z visoko občutljivim optičnim detektorjem. 2. Je utelešenje visoke tehnologije v izdelkih za satelitsko optično vlakno CATV in L-pasu 3. Lahko ga sprejmemo v optičnem vlaknu s satelitskim in digitalnim in analognim signalom CAT ~ 2600MHz. 4. Enostavna namestitev; Uporabniku je priročno namestiti. 5. Vhodna moč od + 0 ~ -13dBm. 6. Ima dobro sposobnost odpornosti proti elektromagnetnim motnjam. 7. Visoka zmogljivost, a nizka cena. Diagram Parametri Optično delovanje ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Optični oddajnik Micro CATV in SAT-IF ZST

    Opis Mini satelitske optične oddajnike serije ZST lahko glede na razliko valovnih dolžin razdelimo na ZST1310M (1310nm) in ZST1550M (1550nm), izhodna optična moč pa je 0-10dBm neobvezna. Značilnosti 1. Zasnovan za omrežja FTTH. 2. Visoka linearnost, primerna za uporabo CATV in SAT-IF. 3. Odlična linearnost in ravnost. 4. Povratne izgube enojnih vlaken 5. Uporaba aktivnih naprav ojačevalnika GaAs. 6. Izjemno tiha tehnologija. 7. Manjša velikost in enostavnejša namestitev. 8. RDEČA LED ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV in satelitski optični oddajnik (ZST9526)

    Izdelki Opis Satelitski optični oddajnik ZST9526 ima visokofineralni DFB laser, ki je neposredno moduliran za prenos signala 47-862MHz in 950 ~ 2600MHz v enem samem vlaknu. Za razširitev in posodobitev omrežij lahko izbere standardno valovno dolžino ITU za sistem DWDM. Lahko ga ojačata EDFA in EYDFA za ogromen sistem FTTH. Združljiv je lahko s katero koli tehnologijo FTTx PON za uresničitev kombinacije CATV, DVB-S, interneta in FTTH. ZST9526 Satelitski optični oddajnik ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV in satelitski optični sprejemnik WDM

    Značilnosti 1. Z visoko občutljivim optičnim detektorjem. 2. Je utelešenje visoke tehnologije v izdelkih za satelitsko optično vlakno CATV in L-pasov 3. Lahko ga sprejmemo v optičnem vlaknu s satelitskim in digitalnim in analognim signalom 47 ~ 2600 MHz. 4. Enostavna namestitev; Uporabniku je priročno namestiti. 5. Vhodna moč od + 0 ~ -13dBm. 6. Ima dobro sposobnost odpornosti proti elektromagnetnim motnjam. 7. Visoka zmogljivost, a nizka cena. Diagram Parametri Optični delovni ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satelitski optični sprejemnik ZSR2600M

    Značilnosti (1) Kot ključno komponento sprejme optični detektor z visoko občutljivostjo, občutljivost prejema -8dBm (2) Ohišje iz aluminija, nameščeno na steno. (3) Združljiv s tehnologijo FTTx PON (4) Dobro odvajanje toplote (5) Za omrežja HFC z več uporabniki (6) Združljiv s tehnologijo FTTx PON Tehnični parameter Kazalo postavk Opomba Min Typ Max Optične značilnosti Delovna valovna dolžina nm 1200 1600 Odgovornost A / W ≥0,9 Sprejem optičnega obsega dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    Vgrajen WDM satelitski optični sprejemnik ZSR2600MD L

    Povzetek izdelka Satelitski optični sprejemnik ZSR2600MD L je predstavljeni izdelek, ki smo ga posebej zasnovali za FTTH / WDM Fiber za strukturo domačega omrežja. Z majhno lupino, kompaktno in razumno strukturo notranjega vezja ter odličnimi kazalniki učinkovitosti. Je prva izbira za stanovanjsko območje in domače optično omrežje. Vgrajena CWDM, RFTV delovna valovna dolžina je 1550nm. Prehodite valovno dolžino 1310 / 1490nm. Lahko ga povežete z EPON, GPON in ONU. Značilnosti učinkovitosti ■ Za ...