Izdelki

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC podrejeni EB-400/401 EOC terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Neodvisna terminalska oprema EOC. Tehnologija HomePlug AV / IEEE 1901 ima čip Qualcomm AR7411, uporablja nizkofrekvenčni pas pod 65MHz in sodeluje z glavno opremo EOC serije EOC, da uresniči prenos podatkovnih signalov Ethernet v koaksialnem distribucijskem omrežju. Izbirna funkcija WIFI. Značilnosti izdelka 1. Dobavljena je poenotena konfiguracija predloge za centralno pisarno, naprava pa je plug and play. 2. Zagotovite 1 vhod za mešani signal CABLE RF in 1 izhod za TV signal RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Zunanji dvosmerni TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Vrednost dotikanja dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Vstavljanje Izguba Vhod Out -dB Max) Frekvenca (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,7 0,9 0,5 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,1 0,6 0,7 0,6 0,5 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 2,0 1,3 0,8 0,8 0,8 0,5 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,0 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,6 1,1 1,1 1,0 0,8 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,3 1,3 1,2 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,3 2,8 2,2 1,7 1,6 1,5 1,4 1,4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Zunanji 4-smerni TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT400B11 Vrednost dotikanja dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Vstavljanje Izguba Vhod Out -dB Max) Frekvenca (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 0,4 ​​11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,7 0,6 0,5 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,9 0,5 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 0,7 0,7451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 1,6
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Zunanji 8-smerni TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT800B11 Vrednost dotikanja dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Vstavljanje Izguba Vhod Out -dB Max) Frekvenca (MHz) 5 ~ 10 - 3,2 1,6 1,0 0,6 0,5 0,5 0,4 11 ~ 300 - 3,0 1,7 1,0 0,7 0,6 0,6 0,5 301 ~ 400 - 3,2 1,9 1,3 0,9 0,8 0,5 0,5 401 ~ 450 - 3,5 2,0 1,4 1,1 1,0 0,9 0,7 451 ~ 600 - 3,7 2,2 1,5 1,2 1,1 1,0 0,8 601 ~ 750 - 4,1 2,6 1,8 1,5 1,4 1,3 1,2 751 ~ 900 - 4,5 3,0 2,2 1,7 1,7 1,5 1,4 901 ~ 1000 - 4,9 3,5 2,5 2,0 2,0 1,8 1,7 Izguba pipe I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Zunanji cepilniki (5 ~ 1000 MHz)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 pasovna širina parametra dvosmerna 3-smerna (uravnotežena) HT306A21 3-smerna (neuravnotežena) HT306B21 izguba vstavljanja vhod-izhod (-dB Max) frekvenca (MHz) v-nizka v-visoka 5 ~ 10 4,2 6,5 7,5 4,0 11 ~ 300 4,1 5,9 7,4 3,9 301 ~ 400 4,2 5,9 7,6 4,1 401 ~ 450 4,3 6,0 7,9 4,1 601 ~ 600 4,5 6,4 7,9 4,8 601 ~ 750 4,9 7,2 8,2 4,9 751 ~ 900 5,2 7,8 8,4 5,2 901 ~ 1000 5,3 7,9 8,7 5,4 Vrata2 - Vrata3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To-Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Zunanje spojke (5 ~ 1000 MHz)

    HT100B21 Vrednost pipe dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frekvenca (MHz) 5 ~ 10 1,6 1,1 1,1 11 ~ 300 1,7 1,2 1,1 301 ~ 400 1,8 1,3 1,2 401 ~ 450 1,9 1,4 1,3 451 ~ 600 2,0 1,6 1,5 601 ~ 750 2,4 2,0 ​​1,7 751 ~ 900 3,0 2,4 2,2 901 ~ 1000 3,5 2,7 2,5 Izguba z dotikom (± 1,5 dB) 5 ~ 600 8,5 12,0 16,0 601 ~ 1000 8,5 12,5 16,0 Izhod Osvetlitev pipe (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm mini optični ojačevalnik (ZOA1550MA)

    1. Črpalni laser z optičnim modulom in ergirano dopirano vlakno sta uvožena iz ZDA. 2. Stroj je opremljen z odlično in zanesljivo optično izhodno močjo, stabilizacijskim vezjem in laserskim termoelektričnim hladilnikom za nadzor temperature zagotavlja najboljše delovanje celotne naprave in stabilno dolgo življenjsko dobo laserja. 3. Stroj ima vgrajeno mikroprocesorsko programsko opremo, s laserski nadzor stanja, digitalni zaslon, opozarjanje na napake, upravljanje omrežja in druge funkcije. Ko operativni para ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 port 1000Mbps Ethernet do 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 port 1000Mbps Ethernet to 2 Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij do 1000Base-TX Fibre. Zagotovite enostavno in ekonomično rešitev za nadgradnjo bakrenega omrežja na optična vlakna za razširitev dosega signala. Fiber Switch razdalja prenosa do 120 km. Plug-and-play dizajn, enostaven za namestitev. Uporablja se lahko samostojno. Značilnosti • 8-vratno 100 / 1000M Ethernet + 2-vratno optično stikalo, SC • Polavtomatsko ali dvostransko samodejno pogajanje • 100 / 1000Mbps samodejno pogajanje za bakrena vrata • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 port 1000Mbps Ethernet do 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 port 1000Mbps Ethernet to Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij do 1000Base-TX Fibre. Zagotovite enostavno in ekonomično rešitev za nadgradnjo bakrenega omrežja na optična vlakna za razširitev dosega signala. Fiber Switch razdalja prenosa do 120 km. Plug-and-play dizajn, enostaven za namestitev. Uporablja se lahko samostojno. Značilnosti • 8-vratno 100 / 1000M Ethernet + 1-vratno optično stikalo, SC • Polovično ali popolno dupleksno samodejno pogajanje • 100 / 1000Mbps samodejno pogajanje za bakrena vrata • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    Ethernet z 2 priključkoma 1000Mbps na optično stikalo ZJ-1000204-S20

    2 port 1000Mbps Ethernet to Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij do 1000Base-TX Fibre. Zagotovite enostavno in ekonomično rešitev za nadgradnjo bakrenega omrežja na optična vlakna za razširitev dosega signala. Fiber Switch razdalja prenosa do 120 km. Plug-and-play dizajn, enostaven za namestitev. Uporablja se lahko samostojno. Značilnosti • 4-vratno 100 / 1000M Ethernet + 2-vratno optično stikalo, SC • Polovično ali popolno dupleksno samodejno pogajanje • 100 / 1000Mbps samodejno pogajanje za bakrena vrata • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 vrata 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch stikalo model ZJ-1000102-25

    2 vrata 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch je 1000BASE-FX Ethernet bakreni medij do 1000Base-TX Fibre. Zagotovite enostavno in ekonomično rešitev za nadgradnjo bakrenega omrežja na optična vlakna za razširitev dosega signala. Fiber Switch razdalja prenosa do 120 km. Plug-and-play dizajn, enostaven za namestitev. Uporablja se lahko samostojno. Značilnosti • 2-vratni 100 / 1000M Ethernet + 1-vratno stikalo za optično vlakno, enojni način Dvojno optično vlakno • Samodejno pogajanje s polovičnim ali polnim dupleksom • Samodejno pogajanje 100/1000 Mbps za ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP pretvornik medijev ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter pretvori optična vlakna 100BASE-FX v bakrene medije 100Base-TX ali obratno. Zagotovite enostavno in ekonomično rešitev za nadgradnjo bakrenega omrežja na optična vlakna za razširitev dosega signala. Medijska pretvorniška razdalja do 120 km. Plug-and-play dizajn, enostaven za namestitev. Uporablja se lahko samostojno ali vgrajeno v ohišje pretvornika medijev 2U 14 z centraliziranim napajanjem. Značilnosti • 1000Mbps Ethernet RJ45 v pretvornik medijev SFP • Polov ...